top of page

"Lekarz przyszłości już nie będzie leczył organizmu ludzkiego lekami, ale będzie wyleczał i zapobiegał chorobom poprzez odżywianie."

Thomas Edison

MGR SANDRA KOCZWARA

  • 7 lat doświadczenia w dziedzinie żywienia i wellness

  • Doświadczenie w opracowywaniu zindywidualizowanych planów żywieniowych dla pacjentów z różnymi celami zdrowotnymi, takimi jak utrata masy ciała, zarządzanie chorobami i poprawa wyników sportowych

  • Znajomość najnowszych badań naukowych dotyczących żywienia i dobrego samopoczucia

  • Pasjonuje się pomaganiem pacjentom w poprawie ich ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez odżywianie

  • Wykwalifikowana w zapewnianiu stałego wsparcia, wskazówek i motywacji

  • LinkedIn

Praktyka dietetyczna

Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu i praktyce w naszym Centrum Dietetycznym, Sandra Koczwara jest oddana pomaganiu swoim Pacjentom w osiąganiu ich celów zdrowotnych poprzez spersonalizowane plany dietetyczne i konsultacje. Wierzy, że zdrowe odżywianie nie musi być nijakie ani nudne i tworzy plany posiłków, które są zarówno pożywne, jak i smaczne.

 

Ale to, co wyróżnia naszą dietetyczkę, to nie tylko jej umiejętność sprawiania, by zdrowe odżywianie było pyszne - to wyniki, które osiąga ze swoimi podopiecznymi. Jej Pacjenci zauważyli znaczną poprawę stanu zdrowia i dobrego samopoczucia, od utraty wagi, przez poprawę poziomu energii, po lepsze zarządzanie chorobami przewlekłymi. Nasza dietetyczka znana jest z doskonałych relacji z Pacjentami. Rozumie, że dobra komunikacja jest kluczem do ich sukcesu w osiąganiu wymarzonych celów. Jest najlepszym słuchaczem, poświęca czas na zrozumienie wyjątkowych potrzeb i obaw swoich Pacjentów i odpowiednio dostosowuje swoje podejście.

 

Nasz dietetyk stosuje holistyczne podejście do żywienia, biorąc pod uwagę nie tylko to, co jedzą jej Pacjenci, ale także ich styl życia, poziom stresu i ogólne cele zdrowotne. Pracuje tak, aby stworzyć plan, który jest trwały, przyjemny i dostosowany do ich unikalnych potrzeb i preferencji.

Ponadto Sandra Koczwara szczególnie interesuje się żywieniem sportowców i jest wysoce wykwalifikowana w pracy ze sportowcami na każdym poziomie, aby zoptymalizować ich wyniki poprzez spersonalizowane plany żywieniowe. Wierzy, że prawidłowe odżywianie ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia pełnego potencjału sportowców i jest oddana pomaganiu w osiąganiu założonych celów, tj. budowa masy mięśniowej, wzrost siły, szybkości czy redukcja tkanki tłuszczowej.

 

Inwestowanie w swoje zdrowie i odżywianie to jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz dla siebie podjąć, a nasz dietetyk jest tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Koncentrując się na smacznym i pożywnym jedzeniu, a także odnosząc sukcesy z pacjentami, Sandra Koczwara jest idealnym partnerem w Twojej podróży do optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

Nie czekaj - już dziś umów się na konsultację z naszym doświadczonym dietetykiem i rozpocznij swoją podróż w kierunku zdrowszego, szczęśliwszego siebie! Nasza dietetyczka jest oddana zapewnieniu dostępnej i wygodnej opieki wszystkim swoim pacjentom. Dzięki swojej dostępności od 15:00 do 19:00 oferuje idealne godziny dla zapracowanych, młodych profesjonalistów, którzy mogą mieć trudności ze znalezieniem czasu podczas tradycyjnego dnia pracy 9:00-17:00.


Rozumiemy, że wiele osób prowadzi intensywny tryb życia, a znalezienie czasu na samoopiekę może być wyzwaniem. Dlatego nasz dietetyk traktuje priorytetowo elastyczne planowanie, aby jej Pacjenci mogli łatwo dopasować wizyty do swoich napiętych harmonogramów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w żywieniu sportowców, kontrolowaniu wagi, czy innych kwestiach związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem, nasz dietetyk jest tutaj, aby zapewnić potrzebne wsparcie i wskazówki w czasie, który Ci odpowiada.

Kontakt

Zapraszam Państwa do kontaktu. 

- Sandra Koczwara

+48 883 131 245

bottom of page