Green Juice

O nas

Liderzy na lokalnym rynku

Centrum Dietetyczne Aleksandra Grudniewska przyjmuje mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic już od roku 2012 r. Poradnia dietetyczna dysponuje zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy głęboko cenią sobie zdrowie i dobre samopoczucie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszej społeczności wysokiej jakości opiekę i edukację zdrowotną skoncentrowaną na Pacjentach.

O wysokich kompetencjach naszych dietetyków świadczą ukończone studia specjalistyczne, certyfikaty uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach z zakresu dietetyki i psychodietetyki oraz członkostwo w Polskim Towarzystwie Dietetyki.


Nasz zespół otrzymuje liczne nagrody, m.in. Orły Medycyny w latach: 2018, 2019 i 2020 r.

Układane przez nas diety są indywidualnie dopasowane do potrzeb i wymagań Pacjenta, jak również jego stanu fizjologicznego, wieku, płci, aktywności fizycznej oraz chorób towarzyszących. Rozpisując indywidualne plany żywieniowe kierujemy się zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Tradycyjnej Chińskiej Medycyny.

 

 Poznajmy się lepiej!

Nasz wyspecjalizowany zespół pomoże Państwu ukształtować odpowiednie nawyki żywieniowe.

mgr Aleksandra GRUDNIEWSKA

Główny dietetyk, manager

"Tylko spokój, nas uratuje."


W życiu codziennym towarzyszy mi cierpliwość. Zdaję sobie sprawę, że nic nie przychodzi od razu, a metodą "małych kroczków" można osiągnąć najwyższe cele. Moich Pacjentów przekonuję, że nie można w ciągu paru dni stracić tego, co zdążyło uzbierać się przez kilka lat. Cierpliwość jest tutaj kluczem do sukcesu! 


Z doświadczenia wiem, jak duży wpływ na nasze ciało, samopoczucie i kondycję ma sposób żywienia. Procesy zachodzące w organizmie są bardzo złożone i wymagają czasu, ale odpowiednie podejście, indywidualnie zbilansowana dieta i optymizm pozwalają zdziałać cuda. Swoją pracą udowadniam, że codzienny jadłospis wcale nie musi być restrykcyjny ani nudny, czy też czasochłonny, do czego z powodzeniem przekonuję moich Pacjentów.

Female Doctor

mgr Sandra KOCZWARA

Starszy dietetyk

"Niech żywność będzie twoim lekarstwem..."


Dietetyka to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Od dawna fascynuję się zdrowym odżywianiem, aktywnym stylem życia i dostrzegam mnóstwo plusów z tym związanych, dlatego poczułam chęć dzielenia się tą wiedzą z innymi i motywowania do zmian na lepsze. Uważam, że każdy
zasługuje na godne życie w pełni zdrowia.


Dietetyka nie tylko jest związana z żywieniem, ale także z psychologią, zmianą myślenia, przełamaniem tego, co wydaje się nieosiągalne i trudne. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, nie analizuj zbyt wiele, tylko wykonaj krok naprzód, a ja z chęcią Ci w tym pomogę.

Surgeon

Paulina ŁOKAJ

Asystentka dietetyka

Do zespołu dołączyłam dość
niedawno, bo w 2019 r. Doprowadziły mnie tu moje zainteresowania, jakimi są gotowanie i cukiernictwo oraz chęć
wykonywania wymarzonego zawodu dietetyka, w którym się kształcę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.


Uważam, że zadowolony Pacjent to szczęśliwy zespół, dlatego chętnie służę pomocą i odpowiadam na Państwa pytania.

Smiling Nurse

Paula GRZANKA

Asystentka dietetyka

Dietetyką zaczęłam się interesować już jako nastolatka. Ku mojemu zdziwieniu w szkole nie uczono nas zasad prawidłowego odżywiania, a specjalistyczna wiedza z zakresu żywienia nie jest ogólnodostępna.


Moją misją jest przekazywanie Państwu tej wiedzy. W Polsce mamy wysoki wskaźnik przyrostu nadwagi i otyłości, dlatego powinniśmy świadomie się odżywiać. Z doświadczenia wiem, że działając na własną rękę, można zaszkodzić swojemu zdrowiu. Uważam, że zdrowe odżywianie to nie chwilowa moda, czy kara, lecz styl życia, który niesie za sobą wiele korzyści.