top of page

FAQ

...czyli odpowiedzi na najczęstsze pytania w jednym miejscu.

Centrum Dietetyczne Aleksandra Grudniewska to miejsce transformacji nawyków żywieniowych i zdrowia. Oferujemy kompleksowo dobrane programy dietetyczne, konsultacje indywidualne oraz wsparcie w osiąganiu Twoich celów żywieniowych. Nasi doświadczeni specjaliści dietetycy pomogą Ci dostosować jadłospis do Twoich potrzeb, uwzględniając preferencje żywieniowe, alergie i nietolerancje pokarmowe. Dzięki naszym usługom możesz osiągnąć zdrową masę ciała, poprawić stan odżywienia, kontrolować poziom cukru we krwi i wiele więcej. Specjalizujemy się w pracy z osobami z insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy Hashimoto i innymi jednostkami chorobowymi.

 

Dołącz do naszej społeczności i zobacz, jak pomożemy zmienić Twoje życie na zdrowsze. Zapraszamy! Poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile trwa konsultacja z dietetykiem?

Konsultacja diagnostyczna trwa 45-60 minut, natomiast  konsultacja kontrolna trwa 15-20 minut. Dotyczy to zarówno konsultacji stacjonarnych, telefonicznych i wizyt domowych.

Na czym polega konsultacja diagnostuczna?

To Twoje indywidualne spotkanie z naszymi wykwalifikowanymi dietetykami:

👉mgr inż. Aleksandra Grudniewska

👉mgr Sandra Koczwara

Jak przygotować się przez spotkaniem z dietetykiem?

Zanim wybierzesz się na spotkanie z dietetykiem, zastanów się, co lubisz, a czego nie lubisz jeść (możesz spisać notatki).


Weź listę leków i suplementów, a jeśli posiadasz, weź też ostatnie wyniki badań krwi lub wypis ze szpitala. Mile (choć wciąż rzadko) widziane są indywidualne zalecenia od lekarza lub zielarza.
Bezpośrednio przed ważeniem opróżnij pęcherz i nie pij wody. Zabierz ze sobą także dobry nastrój.

Tak. Dla naszych Pacjentów jesteśmy dostępni pod telefonem i na messengerze, gdzie oferujemy bezpłatne mini porady, związane z indywidualnym procesem dietetycznym. Cały Zespół zadba o Ciebie także między konsultacjami z Twoim dietetykiem.

Czy oferujecie darmowe konsultacje zdrowotne?

Jak zapisać się do grupy Fit-Babeczki?

Aby dołączyc do naszej zamkniętej, bezpłatnej grupy "Fit-Babeczki", kliknij w przycisk poniżej.

Tutaj znajdziesz różnorodne przepisy na pyszne desery, które są wolne od cukru i innych niezdrowych składników. Nasza społeczność podobnie myślących osób jest oddana dzieleniu się wskazówkami, sztuczkami i inspiracją do utrzymania zdrowego, zrównoważonego stylu życia bez poświęcania smaku.

bottom of page