top of page
IMG_0312.jpg

"Nie ma złych produktów spożywczych, są tylko złe diety."

Jack LaLanne

MGR PAULINA ŁOKAJ

  • Empatyczna i troskliwa profesjonalistka z silnym zaangażowaniem w pomaganie Pacjentom w osiąganiu ich celów zdrowotnych, zawsze stawiająca dobro pacjenta na pierwszym miejscu

  • Posiada dyplom magistra dietetyki, zapewniający solidne podstawy akademickie w tej dziedzinie

  • Umiejętność łatwego i zrozumiałego przeprowadzania pacjentów przez proces rejestracji

  • Ekspertyza w opracowywaniu i wdrażaniu skutecznych strategii komunikacyjnych oraz działanie wielowektorowe (SMS-y, Skype, e-mail, Whatsapp itd.), aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę

  • Biegła w zarządzaniu elektroniczną dokumentacją medyczną i przepisami dotyczącymi prywatności danych pacjentów

  • Zaangażowana w zapewnienie pozytywnych doświadczeń pacjentów od rejestracji do kontroli

  • LinkedIn

Organizacja i rejestracja

Nasza kierownik rejestracji z dumą zajmuje się nawet najdrobniejszymi sprawami, dbając o to, aby każdy Pacjent czuł się doceniony i wysłuchany. Od odpowiadania na pytania po udzielanie wskazówek na temat naszych usług, zawsze jest gotowa zrobić wszystko, aby nasi pacjenci czuli się wspierani i otoczeni opieką. Paulina Łokaj podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, dbając o to, aby nawet najdrobniejsze sprawy były załatwione.

Oprócz wyjątkowych umiejętności obsługi klienta, Paulina Łokaj jest również magistrem dietetyki, absolwentką Uniwersytetu Medycznego. Oznacza to, że ma głębokie zrozumienie nauki stojącej za zdrowym odżywianiem i może zapewnić naszym Pacjentom cenne spostrzeżenia i zalecenia. Dobrze rozumie naukę o żywieniu i wpływ, jaki różne produkty spożywcze mogą mieć na organizm, może Państwu udzielić podstawowych porad żywieniowych i odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące zdrowego odżywiania oraz wyjaśnić złożone koncepcje żywieniowe w sposób łatwy do zrozumienia.

Ale to, co naprawdę wyróżnia naszą kierownik ds. rejestracji pacjentów, to jej oddanie swojej pracy i niesamowita organizacja czasu i zarządzania kalendarzem. Oznacza to, że możesz spodziewać się przyjemnego i bezstresowego doświadczenia podczas rejestracji, z minimalnym czasem oczekiwania i dobrze zarządzanym harmonogramem. W naszym Centrum Dietetycznym rozumiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces rejestracji był jak najbardziej usprawniony. Dzięki Paulinie Łokaj na czele, możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższy poziom usług i opieki na każdym etapie. Dzięki jej osobistemu podejściu, zaangażowaniu w swoją pracę i wiedzy w zakresie żywienia wiesz, że jesteś w dobrych rękach.

 

Inwestowanie w swoje zdrowie i odżywianie to jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć dla siebie, a Paulina Łokaj jest tutaj, aby uczynić ten proces tak łatwym i przyjemnym, jak to tylko możliwe. Nie wahaj się - zarezerwuj wizytę u nas już dziś i poczuj różnicę w prawdziwie spersonalizowanym i zorganizowanym Centrum Dietetycznym!

Kontakt

W razie potrzeby, proszę o kontakt. 

- Paulina Łokaj

+48 883 131 245

bottom of page