top of page

11. urodziny Centrum Dietetycznego Aleksandra Grudniewska

Zaktualizowano: 27 maj 2023Dołącz do naszego niezwykłego świętowania! Centrum Dietetyczne ma zaszczyt ogłosić 11. rocznicę swojego istnienia! Przez te lata wierzyliśmy w siłę zdrowego odżywiania i wspieraliśmy naszych Pacjentów w osiąganiu ich celów zdrowotnych.


Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i ekspertyzy w dziedzinie żywienia. Nasz zespół, złożony z wykwalifikowanych dietetyków, jest gotowy, by Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy chodzi o kontrolę wagi, poprawę zdrowia, czy wsparcie w chorobach dietozależnych, mamy dla Ciebie indywidualne podejście i spersonalizowane plany żywieniowe.


Z okazji naszego jubileuszu, chcielibyśmy podziękować naszym Pacjentom za ich zaufanie i wsparcie. Dlatego mamy dla Was wyjątkową ofertę! Rejestracja na konsultację w okresie naszych urodzin oznacza wyjątkową zniżkę! To doskonała okazja, aby rozpocząć swoją drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia.


Wpisz kod: CENTRUM-11 przy rezerwowaniu terminu, by otrzymać -20 zł na pierwszą konsultację diagnostyczną.

Kod ważny jest do 7.07.2023 roku włącznie.


Nie przegap tej szansy! Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, aby poprawić swoje zdrowie i osiągnąć swoje cele żywieniowe. Zarejestruj się już dziś i dołącz do naszej rosnącej rodziny Pacjentów, którzy czerpią korzyści z naszych spersonalizowanych planów żywieniowych.

Daj sobie prezent zdrowia z okazji naszego jubileuszu! Skontaktuj się z nami, aby umówić termin konsultacji. Czekamy na Ciebie! 🥦🥕🍎


Zdrowie i dobre samopoczucie czekają na Ciebie w Centrum Dietetycznym!


Zespół Centrum Dietetycznego Aleksandra Grudniewska
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page