top of page

🧁Fit-Babeczki🧁 Przepis na deser Chia-Misu bez cukru


🧁Fit-Babeczki🧁 Przepis na deser Chia-Misu bez cukru. Spróbuj zdrowego i smacznego deseru, który pozwoli Ci cieszyć się słodką przyjemnością bez dodatku cukru. Ten łatwy w przygotowaniu wegański przepis jest idealny dla osób, które szukają alternatywnych opcji deserowych. Wykorzystując nasiona chia i inne zdrowe składniki, Chia-Misu jest pysznym sposobem na zaspokojenie swoich słodkich zachcianek. Przygotuj go dziś i delektuj się pysznym smakiem bez wyrzutów sumienia! Wypróbuj to pyszne danie, które doskonale sprawdzi się jako lekki deser bez zbędnych kalorii.🧁✨


🧁Fit-Babeczki🧁 Przepis na zdrowy deser🌱 Chia-Misu bez cukru z nasionami chia 🌱


Oto nasz nowy wegański przepis na pyszny i zdrowy deser, który doskonale zastąpi tradycyjne tiramisu. Ulubiony włoski deser w zdrowej odsłonie - zamiana białego cukru i śmietany na zdrowe nasiona chia, suszone śliwki i kakao.


Deser Chia-Misu bez cukru w szklankach
Deser Chia-Misu bez cukru

Chia-Misu to lekka i sycąca kompozycja, w której zamiast cukru i śmietany używamy zdrowych nasion chia, mleczka kokosowego i śliwek. Ten wyjątkowy deser nie tylko zaspokoi Twoje słodkie pragnienia, ale także dostarczy cennych składników odżywczych.


🍮 Składniki: 🍮


  • 150g suszonych, wydrylowanych śliwek, grubo posiekanych 🍑

Chcesz poczytać więcej?

Subskrybuj dietetykjastrzebie.pl, aby czytać dalej ten post.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page