top of page

🧁Fit-Babeczki🧁 Przepis na deser Chia-Misu bez cukru


🧁Fit-Babeczki🧁 Przepis na deser Chia-Misu bez cukru. Spróbuj zdrowego i smacznego deseru, który pozwoli Ci cieszyć się słodką przyjemnością bez dodatku cukru. Ten łatwy w przygotowaniu wegański przepis jest idealny dla osób, które szukają alternatywnych opcji deserowych. Wykorzystując nasiona chia i inne zdrowe składniki, Chia-Misu jest pysznym sposobem na zaspokojenie swoich słodkich zachcianek. Przygotuj go dziś i delektuj się pysznym smakiem bez wyrzutów sumienia! Wypróbuj to pyszne danie, które doskonale sprawdzi się jako lekki deser bez zbędnych kalorii.🧁✨


🧁Fit-Babeczki🧁 Przepis na zdrowy deser🌱 Chia-Misu bez cukru z nasionami chia 🌱


Oto nasz nowy wegański przepis na pyszny i zdrowy deser, który doskonale zastąpi tradycyjne tiramisu. Ulubiony włoski deser w zdrowej odsłonie - zamiana białego cukru i śmietany na zdrowe nasiona chia, suszone śliwki i kakao.


Deser Chia-Misu bez cukru w szklankach
Deser Chia-Misu bez cukru

Chia-Misu to lekka i sycąca kompozycja, w której zamiast cukru i śmietany używamy zdrowych nasion chia, mleczka kokosowego i śliwek. Ten wyjątkowy deser nie tylko zaspokoi Twoje słodkie pragnienia, ale także dostarczy cennych składników odżywczych.


🍮 Składniki: 🍮


  • 150g suszonych, wydrylowanych śliwek, grubo posiekanych 🍑

Chcesz poczytać więcej?

Subskrybuj dietetykjastrzebie.pl, aby czytać dalej ten post.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires

Les commentaires n'ont pas pu être chargés.
Il semble qu'un problème technique est survenu. Veuillez essayer de vous reconnecter ou d'actualiser la page.
Post: Blog2_Post
bottom of page